Nowa Toyota Yaris – niezawodna

09 sierpnia 2019

Kupno samochodu nie jest zadaniem łatwym. Wokoło dostępna jest ogromna ilość modeli, które różnią się pomiędzy sobą znaczącymi cechami, które oczywiście wpływają na cenę, jakość, komfort i bezpieczeństwo. A przecież kierowca wymaga tak niewiele od swojego auta. Chce, aby było ono przede wszystkim niezawodne, ekonomiczne i dawało radość z jazdy. Kupno samochodu nie jest zadaniem łatwym. No, chyba że odwiedzi się Toyotę.

Czym charakteryzują się samochody Toyota ?

Samochody Toyota od wielu już lat nakreślają trendy i kierunek rozwoju światowej motoryzacji. To właśnie Toyota uznawana jest na całym świecie za jeden z najmniej awaryjnych samochodów, a ostatnimi czasy również za prekursora technologii hybrydowej, która adaptowana jest do większości sprzedawanych przez tego producenta aut. Kupując Toyotę, nie tylko wybiera się samochód ekonomiczny, ale także ekologiczny. A jakiemu modelowi najuważniej warto się przyjrzeć?

Cechy nowej Toyoty Yaris

Zastanówmy się, jaki powinien być idealny samochód. Przede wszystkim powinien być mało awaryjny, ekonomiczny, wygodny, zwrotny, bezpieczny i sprytny na drodze. Mało jest aut, które łączą wszystkie te cechy, lecz z pewnością jednym z nich jest nowa Toyota Yaris, którą można określić jednym słowem, niezawodna.
Za największą dawkę magii w nowym Yarisie odpowiada oczywiście jego napęd. Najnowsza konstrukcja, czyli silnik 1.5 Hybrid 100 KM e-CVT to doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie komfort i ekonomiczność podróżowania samochodem. Dzięki zastosowanemu napędowi hybrydowemu spalanie potrafi spokojnie osiągnąć poziom zaledwie 4,7l na 100 km, a dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych i najnowszych materiałów wygłuszających, silnik w nowym Yarisie znacząco minimalizuje generowane przez siebie wibracje i hałasy, stając się jednostką praktycznie niesłyszalną, nawet przy wyższych obrotach.
Ekonomiczność to jednak nie wszystko. Drugą olbrzymią zaletą nowego Yarisa jest oczywiście niezawodność, która razem z pozostałymi modelami Toyoty, spowodowała uplasowanie się tego japońskiego producenta aut na pierwszym miejscu w rankingu niezawodności.
Oprócz najnowszych technologi Yaris to nadal auto idealne do codziennego przemieszczania się po mieście. Jego niewielkie rozmiary i 100 konny silnik zapewniają zwrotność i wysoką dynamikę, a także niezwykłą łatwość w znajdowaniu miejsc parkingowych, które zawsze są deficytowe w miastach.
Pomimo niewielkich rozmiarów, w aucie komfortowo podróżować mogą cztery osoby, a dzięki sporemu bagażnikowi o pojemności 286-litrów, nawet największe zakupy lub wakacyjny wyjazd nie będzie stanowił żadnego kłopotu.

Kategorie: Aktualności

1 komentarz

  1. Toyoty Yaris przez długie lata cieszyły się w Polsce olbrzymią popularnością, a kolejne egzemplarze mijało się na drodze bardzo często. Najnowszy wersja Yarisa cechuje się odświeżonym designem, przez co z pewnością przypadnie do gustu entuzjastom japońskiego koncernu i nie tylko nim. Więcej ciekawostek ze świata motoryzacji znaleźć można na stronie https://www.jeep-blog.pl/ która w całości traktuje o samochodach marki Jeep.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *