Jak będzie wyglądała nowa Toyota Avensis?

22 lutego 2015

W trakcie rozpoczynających się 5-go marca Targów Motoryzacyjnych w Genewie japoński koncern motoryzacyjny zaprezentuje nową Toyotę Avensis. Czego możemy spodziewać się po nowym samochodzie z Japonii?

Dla miłośników generalnych zmian nie mamy zbyt dobrych informacji – już pierwszy rzut oka na „nową” Toyotę Avensis każdy, nawet niezbyt bystry miłośnik motoryzacji nie będzie mógł oprzeć się wrażeniu, że samochód jest niezwykle podobny do poprzedniej generacji. W tym momencie powstaje zatem pytanie – czy samochód będzie całkiem nową generacją jednego z flagowych modeli Toyoty, czy zaledwie jej odświeżoną wersją?

Wiele wskazuje na to, że będzie to jednak kolejna generacja. Świadczy o tym mocno zmodernizowany przedni pas samochodu, a oprócz tego dość spore zmiany, które mają objąć wnętrze pojazdu. Samochód został w pełni zaprojektowany z myślą o europejskich klientach – dowodem na to jest fakt, iż auto zostało zaprojektowane przez francuskie studio projektowe Toyoty ED2. Nowa Toyota Avensis będzie także produkowana w Europie, w Wielkiej Brytanii.

Z licznych zapowiedzi wynika, że nowa Toyota Avensis będzie produkowana w dwóch wersjach nadwoziowych – sedan oraz kombi. Uniwersalne i elastyczne w dopasowaniu wyposażenie samochodu sprawia, że auto będzie doskonałą propozycją zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flotowych.

O pozostałych szczegółach dotyczących wyposażenia oraz wersji silnikowych samochodu dowiemy się po oficjalnej premierze nowej Toyoty Avensis, która nastąpi podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie.

Kategorie: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

1 komentarz

  1. HIPNOTYZUJĄCY DESIGN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *