Nowe oblicze Toyoty Land Cruiser

18 stycznia 2012

Niedawno miejsce miał facelifting Toyoty Land Cruiser. Co było przedmiotem zmian, jak popularna „terenówka” wygląda teraz i czy zmiany objęły też wyposażenie?
Nowa Toyota Land Cruiser zaskakuje zwłaszcza przedni grill, który został odmieniony, wraz z nowymi, przednimi reflektorami oraz przeprojektowanymi lusterka i chromowanymi listwami progowymi. W standardzie auto posiada atrakcyjne, 18-calowe felgi zaprojektowane, aby można było poradzić sobie w śliskich i grząskich warunkach podłoża.

Nowa Toyota zyskała bardzo eleganckie wnętrze, pełne drewnianych elementów oraz obwolut w srebrnym kolorze. Oprócz tego, nie mogło zabraknąć luksusowej kierownicy i drążka zmiany biegów obitych skórą.

Nowa Toyota Land Cruiser zasilana jest 5,7-litrowym silnikiem V8 o mocy 381 KM. Producenci aut jako grupę docelową określają osoby ceniące komfort i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu. Konstruktorzy zadbali również o system kamer, który dokładnie pokazuje otaczający teren i zapewniają wygodną jazdę w każdych warunkach.

Z technologicznych nowinek znajduje się tutaj przede wszystkim system kontroli dynamiki jazdy oraz Multi-Terrain Select System. Działanie tego systemu polega na tym, że dobiera on odpowiednią kontrolę nad poślizgiem kół w zależności od warunków na drodze. Na wyposażeniu auta znajdziemy także podgrzewaną kierownicę, wielofunkcyjny ekran, oraz nawigację satelitarną i spryskiwacze reflektorów.

Kategorie: Aktualności

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *