Toyota Mirai zadebiutuje w Detroit

13 stycznia 2014

Czy Toyota Mirai zostanie następcą legendarnej Toyoty Supry? Odpowiedź na to pytanie poznamy podczas rozpoczynających się dzisiaj Targów Motoryzacyjnych w Detroit.

Zamieszanie wobec planowanego następcy Toyoty Supry trwa od wielu lat. Fani tego legendarnego już modelu od wielu lat karmieni są coraz to nowszymi plotkami dotyczącymi planowanego następcy Supry. Być może, po wielu latach oczekiwań ich marzenia zostaną spełnione już podczas tegorocznych Targów Motoryzacyjnych w Detroit, gdzie planowana jest premiera modelu Mirai.

Co prawda w Internecie nie pojawiło się zbyt dużo szczegółowych informacji na temat planowanego następcy Supry, ale w kuluarach wiele osób jest przekonanych, że Mirai będzie ich długo wyczekiwanym samochodem. W języku japońskim słowo „mirai” oznacza „przyszłość” i ma być to kolejny dowód na fakt, iż postawienie na przyszłość w tym przypadku ma oznaczać wskrzeszenie legendy w postaci nowego, odświeżonego, sportowego auta.

Możliwe, że jeszcze w dniu dzisiejszym uda nam się dowiedzieć większej ilości informacji na temat planów na przyszłość japońskiego producenta, gdyż to właśnie w dniu dzisiejszym rusza Salon Samochodowy w Detroit, na którym będzie się aż roiło od nowoczesnych i sportowych samochodów.

Kategorie: Aktualności

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *