Toyota Yaris po faceliftingu

22 kwietnia 2014

Do internetu trafiły pierwsze zdjęcia odświeżonej Toyoty Yaris. Wiele wskazuje na to, że auto trafi do salonów jeszcze w tym roku.

Obecnie sprzedawana generacja Toyoty Yaris obecna jest na rynku od 2011 roku. Japończycy uznali najwidoczniej, że 3 lata to zbyt długo, aby auto było nadal atrakcyjne dla potencjalnych kierowców przez co postanowili poddać popularną „yariskę” kuracji odmładzającej.

Auto od strony stylistycznej upodobniło się do Toyoty Aygo, co widać gołym okiem po m.in. przednim pasie oraz reflektorach przednich ze światłami wykonanymi w technologii LED. Warto zwrócić uwagę także na przedni zderzak, na którym pierwszoplanową rolę odgrywa ogromny wlot powietrza.

Niestety, póki co tajemnicą pozostaje tył samochodu, gdyż do sieci trafiło wyłącznie jedno zdjęcie, na którym auto pokazane jest z przodu. Mimo to można oczekiwać zmian również w tyle auta, zwłaszcza jeśli chodzi o tylne światła. Dodatkowo, jak wynika z nieoficjalnych informacji samochód ma mieć wprowadzone poprawki jeśli chodzi o zawieszenie, przez zwiększony zostanie komfort jazdy. Nie przewidziano natomiast modyfikacji w zakresie gamy silnikowej auta, przez co pozostanie ona bez zmian w zestawieniu z poprzednią generacją.

Kategorie: Aktualności

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *